...

Міжкультурні комунікації у сфері освіти та праці: навчальна програма в Польщі

...

Програма «Міжкультурні комунікації у сфері освіти та праці» розрахована на польських та іноземних студентів, які бажають навчатися англійською мовою та хочуть здобути ступінь магістра в Польщі.

Напрям: Гуманітарний факультет

Ступінь: Master of Arts (MA)

Форма навчання: Денна

Тривалість програми: 2 роки/4 семестри

Мова навчання: англійська

Кількість кредитів ЄКТС: 120

Термін подачі заявок: 16 квітня – вересень 2018 року

Дедлайн подачі заявок: вересень 2018 року

Навчальна програма базується на чотирьох основних тематичних блоках: 1) культурологія; 2) взаємозв’язки між мовою та культурою; 3) практичне вивчення іноземної мови; 4) підготовка до написання магістерської дипломної роботи.

Така структурована програма забезпечує знання в галузі культурної антропології, розуміння проблем, пов'язаних з національними та етнічними меншинами, а також питання невербального спілкування в міжкультурному контексті. Професійна мова та особисті навички, які дозволяють студентам працювати на міжнародному ринку праці, також є важливими елементами програми.

Вартість: безкоштовно. Програма проводиться в рамках проекту «the Integrated UMCS», який фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу із Європейського соціального фонду.

Початок навчального року: 1 жовтня 2018 року

Кінець навчального року: початок липня 2018 року

Вимоги до вступу:  прийом здійснюється на основі кваліфікаційного інтерв'ю, яке проводиться англійською мовою. Мета інтерв'ю полягає в оцінювані ступені зацікавленості заявника у вибраній галузі навчання.

Програма розрахована на кандидатів, які мають ступінь бакалавра або будь-який інший еквівалентний ступінь. Кандидати мають зареєструватися в системі онлайн-реєстрації (IRK) і зобов'язані надати повний комплект необхідних документів протягом терміну подачі заявок (або до заповнення усіх вільних місць).

Вимоги до знання англійської: щоб мати право подати заявку, кандидат повинен продемонструвати, що його знання англійської відповідають вимогам програми. Зверніть увагу на загальні вимоги знання англійської мови

Кількість місць: 25

Контакти: запитання щодо змісту курсу, його структури та особливостей навчальної програми: intercom@umcs.pl; запитання щодо процедури вступу: studyinenglish@umcs.pl .

Переклад з англійської мови: Юлія Цюприк

Джерело

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.