...

Проект від EVS в Італії

...

Волонтери з України знову можуть взяти участь у проекті від EVS в Італії.

Дедлайн подачі заявок: 21.05.2018

Де: Вітербо, Монтеф'ясконе, Каніно, Таркуїнія, Монтальто-ді-Кастро, Італія

Коли: 01.10.2018 – 30.092019

Вимоги до кандидатів:

·      Вік: 18-30 років

·      Зацікавленість у темі проекту

·      Обов'язкове знання англійської не нижче середнього рівня, базові знання італійської — буде перевагою

Основні види діяльності волонтера:

1.    Біологічно-соціальне фермерство

Соціальне фермерство включає в себе практики фермерства, що сприяють реабілітації людей з інвалідністю, догляд та/або їх об’єднання (наприклад, психофізичні розлади, наркозалежність, неповноліття, еміграція).

Завдання волонтерів - зосередитись на успішних взаємовідносинах між досвідами фермерства та соціальної інтеграції. Поряд з наглядом за співробітниками та клієнтами, волонтери братимуть участь у: збиранні сезонних овочів та фруктів, підготовки овочів за замовленням, обслуговування в магазинах, щоденний догляд та годування домашніх тварин, робота на кухні, організація сезонних проектів для дітей та їх сімей (наприклад, виготовлення оливкової олії, збір винограду, гарбузовий фестиваль).

2.    Центр щоденної роботи з людьми з інвалідністю

Щоденний центр створений для людей з психічними розладами (діти й дорослі). Кожного робочого дня волонтери матимуть можливість брати участь у багатьох видах діяльності: вироби своїми руками (декорації, вирізання, живопис), переробка та робота на кухні, спортивні ігри, а також допомога під час літніх подорожей по узбережжю озера Больсени тощо.

В обох випадках (на фермі або ж у центрі) волонтерам допомагатимуть працівники, наглядачі та інші волонтери з Італії. Їхня допомога, увага та відкритість до нових пропозицій очікуються на протязі всього робочого періоду. Задля отримання досвіду на всіх робочих позиціях, волонтери будуть змінювати види діяльності. Робочий день триватиме зазвичай 6 годин з понеділка по п’ятницю (включаючи уроки італійської та обіди). Кожного місяця волонтери матимуть 2 додаткових вихідні.

Блог волонтерів

Повністю покриваються: витрати на житло (кімната на двох / трьох), харчування, кишенькові витрати (120 євро на місяць), медичне страхування, допомога у вивченні мови, витрати на оформлення візи, витрати на проїзд (в межах встановленого ліміту).

Подача заяви:

CV та мотиваційний лист (англійською) надсилайте у форматі PDF на адресу projects@ngo-iskra.org.ua до 23:59 21 травня. Результати відбору очікуйте на початку червня.

 

Переклад з англійської мови: Каріна Хаярова

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.