...

Експертний відбір для Проекту EU4PAR в Україні

...

Експертний відбір для Проекту EU4PAR в Україні

Проект EU4PAR в Україні, який фінансується Європейським Союзом, розпочинає відбір кандидатів - кваліфікованих та досвідчених експертів - для проекту з реформування державного управління (PAR). 

Вибрані кандидати підтримуватимуть реалізацію проекту в Україні та матимуть можливість працювати в парламенті з Секретаріатом Кабінету Міністрів, Національним агентством з питань державної служби, іншими установами державної адміністрації України.

Проект розрахований на 4 роки й спрямований на підтримку побудови відповідальної,  ефективної державної адміністрації в Україні шляхом надання допомоги уряду України в реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 рр. та його Плану реалізації, а також інших пов'язаних з цим документів. 

Необхідні компетенції:

  • Мати ступінь магістра в галузі, пов'язаній з проектом (право, державне управління, менеджмент, економіка тощо) або еквівалентний професійний досвід;
  • Бути ознайомленим зs згаданими вище сферами, включаючи знання принципів ОЕСР / SIGMA з питань державного управління;
  • Вільно володіти англійською та українською мовами;
  • Мати принаймні 5-річний професійний досвід, пов'язаний з компонентами проекту;

Як подати заявку:

Заява повинна бути англійською мовою надіслана до 17:00 за київським часом 23 квітня 2018 року за адресою golubkova@cpmconsulting.eu. Заявка повинна містити резюме англійською мовою та короткий лист заявника, в якому вказані будуть бажаний компонент проекту та коротка мотивація.

ДЖЕРЕЛО
Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.