...

Нова візія Європейського Простору
Громадський Простір спільно з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства перезапускають сайт EuProstir  

ЄвроПростір | 27.03.2018
...

Громадський Простір спільно з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства перезапускають сайт EuProstir  

Громадський Простір спільно з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства перезапускають сайт EuProstir (www.eu.prostir.ua) 

Громадський Простір спільно з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні оновлюють інформаційний ресурс EuProstir (www.eu.prostir.ua), який буде поширювати знання, можливості та найкращі практики серед громадських організацій.

Онлайн платформа сприятиме розвитку громадського суспільства в Україні, допомагатиме громадським організаціям здобувати нові компетенції, розповідати про свої досягнення та обмінюватись успішним досвідом.

«Ми сподіваємось, що сайт стане найбільшою платформою для обміну знаннями та збільшення впливу громадського сектору на процеси формування державної політики та проведення реформ», - наголошує Джон Райт, керівник Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства.

Також на сайті можна буде дізнаватись усю актуальну інформацію щодо грантів, освітніх програм, ефективних інструментів роботи та обговорювати стратегії для розвитку громадянського суспільства. 

«За останні десять років веб-платформа EuProstir сприяла проєвропейському поступу, слугувала інформаційним та ресурсним майданчиком для громадських організацій, що працюють у сфері євроінтеграції. У своїй новій стратегії разом з нашими партнерами ми розповідатимемо не лише про інноваційні і корисні проекти, але й ділитимемось практичними порадами щодо їх реалізації», - зазначила Алла Прунь, виконавчий директор «Громадський Простір».

Довідка:

Проект Європейського Союзу для розвитку громадянського суспільства в Україні має на меті зміцнення громадянського суспільства та посилення його ролі у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.

Метою «Європейського Простору» є поширення знань, можливостей, інструментів, які б сприяли обміну досвідом, надавали експертний інформаційний супровід, заохочували діалог та широке обговорення візій розвитку проєвропейського громадянського суспільства.

За оновленнями можна слідкувати на сайті www.eu.prostir.ua та фейсбук сторінці https://www.facebook.com/EuProstir/


 

Ще публікації:

...

Новий проект ЄС сприятиме залученню жінок до питань відновлення миру

Громадські організації та засоби масової інформації працюватимуть на створення ефективних інструментів залучення жінок до миротворення.

...

Як українським проєвропейським організаціям ефективно працювати у Брюсселі

Українським громадським організаціям варто активніше використовувати вже здобутий позитивний імідж, бути проактивними, краще організовувати внутрішню роботу з розбудови співпраці з колегами з ЄС.

...

Про прописку. Як громадські організації долають рудимент радянської епохи

Проблеми, спричинені чинною системою реєстрації, вирішують громадські організаціїї, спільними зусиллями показують глибину та радіус ураження.

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.