Про Європейський Простір

Європейський Простір - веб-платформа підтримки проєвропейського громадянського суспільства 10 років працює на підтримку проєвропейського поступу України, надаючи інформаційний супровід, ресурсну базу, презентаційний майданчик для ключових НУО, що працюють у сфері євроінтеграції.

Наразі Європейський Простір, за сприяння та у партнерстві з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства, отримав можливість реалізувати нове бачення та стратегію розвитку,  готується другий реліз Порталу.

Оновлена платформа сприятиме розвитку громадського суспільства в Україні, допомагатиме громадським організаціям здобувати нові компетенції, розповідати про свої досягнення та обмінюватись успішним досвідом.

Метою Європейського Простору є створення та поширення знань, можливостей, інструментів, які б сприяли обміну досвідом, надавали експертний інформаційний супровід проєвропейським громадським організаціям, заохочували діалог та широке обговорення візій розвитку громадянського суспільства.

За оновленнями можна слідкувати на сайті, а також та на нашій Фейсбук сторінці

Контакти:

eu@prostir.ua

044 220 0764

Facebook.com/EuProstir/

Twitter.com/EuProstir

 

 

 

 

 

 

 *  Сайт «Європейський Простір» працює за підтримки Проекту ЄС з розвитку громадянського суспільства в Україні. Зміст цього сайту не відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені на сайті, несуть виключно її автори

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.