Про проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні створено задля зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні. 

Метою проекту є надання технічної допомоги тим організаціям громадянського суспільства, які прагнуть до розвитку суспільства в Україні, виходячи з цінностей Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Очікувані результати проекту: 

  • Посилення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства. Зосереджуючись на молодих та локальних ініціативах, ці групи та організації повинні мати змогу брати більшу участь у діалозі щодо політик та реформ на національному та регіональному рівнях та контролювати виконання державних зобов'язань.
  • Підвищення ролі громадянського суспільства у формуванні державної політики та реформ на національному та регіональному рівнях. Більш структурований та всеохоплюючий підхід до участі громадянських організацій у розробці та реалізації як Дорожньої Карти ЄС для взаємодії з громадянським суспільством, так і Національної стратегії громадянського суспільства України.
  • Створення інклюзивного середовища для соціально-економічного розвитку з метою надання якісних соціальних послуг. Допомога громадським організаціям та національним та регіональним органам влади у розробці механізму, за допомогою якого громадські організації зможуть більш активно займатися наданням соціальних послуг по всій країні.
  • Посилення довіри громадськості шляхом підвищення обізнаності про діяльність громадянського сектору. Роль громадських організацій у реформах посилюється та підвищується рівень обізнаності громадськості про їхню діяльність через покращення комунікації, інформаційно-просвітницьку роботу та управління знаннями, а підтримка ЄС громадянському суспільству більш сприятливо розвивається та висвітлюється більш послідовно та інтегровано.
  • Підтримка проектів ЄС, які реалізуються організаціями громадянського суспільства в Україні. Відповідні громадські організації краще керують проектами, що фінансуються ЄС, завдяки наданню супроводу та підтримки стійких методів співпраці з громадянським суспільством.
     

Переваги для організацій громадянського суспільства:

- тренінги та коучінг більш ніж 400 громадських організацій
- експертні та індивідуальні консультації 
- Європейські акредитовані сучасні методи навчання
- національні та регіональні форуми та конференції, 
- інформаційна платформа з найкращими практиками, можливостями та інструментами, 
-  підвищення ролі в розробці стратегій та програм розвитку громадянського суспільства.

Теми проекту: 

соціальне підприємництво та соціальні послуги, стратегії та візії розвитку громадянського суспільства, управління організаціями, внутрішня політика та сталість, ефективні комунікації та підвищення обізнаності про роль громадянського суспільства.

Команда проекту:

  • Джон Райт, керівник Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні

Джон Райт: ЄС підтримує громадські організації, які мають чітке бачення змін

  • Лоренцо Нава, спеціаліст з навчання та розвитку Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства

Лоренцо Нава: у неформальній освіті йдемо новим шляхом для країни

  • Анастасія Нуржинська, спеціалістка з комунікацій Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні

Як громадським організаціям донести свій меседж до аудиторії

Контакти:

contact@together.org.ua
www.facebook.com/EUProstir  
www.eu.prostir.ua

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом під керівництвом FCG Swedish Development і в партнерстві з Eurasia Social Change and International Consulting Expertise (ICE).

 


 *  Сайт «Європейський Простір» працює за підтримки Проекту ЄС з розвитку громадянського суспільства в Україні. Зміст цього сайту не відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені на сайті, несуть виключно її автори

 

 

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.