Про проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні

...

Про проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальною метою проекту є  зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.

Основні напрями, над якими працюватиме проект:

  • Зміцнення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства.
  • Посилення впливу громадянського суспільства на процес формування державної політики та проведення реформ на національному та регіональному рівнях.
  • Створення інклюзивного середовища  для соціально-економічного розвитку  з  метою надання якісних соціальних послуг.
  • Посилення довіри до громадянського суспільства шляхом підвищення обізнаності громадськості щодо діяльності громадянського сектору.
  • Експертна підтримка проектів ЄС, що впроваджуються відповідними громадянського суспільства в Україні.
     

Теми, над якими буде працювати проект: 

соціальне підприємництво та соціальні послуги, стратегії та візії розвитку громадянського суспільства, управління організаціями та ефективні комунікації.

Активності, заплановані проектом:

Тренінги для тренерів та навчання для громадських організацій, експертний супровід  та коучі для індивідуального супроводу організацій, національні та регіональні форуми та конференції, інформаційна платформа з найкращими практиками, можливостями та інструментами, обговорення стратегії розвитку громадянського суспільства та дорожньої карти співробітництва з ЄС.     

Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом під керівництвом FCG

Контакти

contact@together.org.ua

www.facebook.com/EUProstir   

www.eu.prostir.ua

 

 *  Сайт «Європейський Простір» працює за підтримки Проекту ЄС з розвитку громадянського суспільства в Україні. Зміст цього сайту не відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені на сайті, несуть виключно її автори

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.