...

Чому для організацій громадянського суспільства важливо розвивати свою внутрішню політику?

...

 Перше, з  чим у людей асоціюється слово "політика" (policy), є сфера політична. Особливо в ці буремні часи воно набуває дещо негативних відтінків. Проте є суттєві відмінності між політикою у розумінні politics і policy. Лоренцо Нава,  тренер Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, розказує Європейському Простору, як і чому внутрішня політика є інструментом, який дійсно може принести користь громадським організаціям у їхній повсякденній роботі.

 Отже, що це таке?

Внутрішня політика – це приклад того, як принципи та цінності перетворити на практику. У громадських організаціях внутрішня політика розробляється та приймається колегіально, спільно з членами та навіть волонтерами організації. Внутрішня політика включає в себе загальний набір правил і процедур, які поділяють всі, і її призначення є зрозумілим для всіх.

Цiнностi, або те значення, яке ми надаємо речам i явищам, спрямовують i орiєнтують керiвникiв, коли вони постають перед необхiднiстю прийняття певних рiшень.

Скажімо, громадська організація вирішила застосувати екологічну внутрішню політику в рамках своєї організації - як це здійснити на практиці? Наприклад, можна зменшити кількість використаного паперу, або зменшити електричне споживання та використання бутильованої води, можна відмовитися від використання пластикового посуду, можна додавати підпис у повідомленні електронного листа: "Будь ласка, не друкуйте цей лист, якщо без цього можна обійтись". Можливостей безліч.

Іншим чином це проявляється, коли мова йде про проекти, закупівлю послуг, обладнання тощо - тут можна співпрацювати лише зі сталим, відповідальним та етичним бізнесом. В інших країнах це спрацювало, і для того, щоб залучити клієнтів, багато компаній, перейти на більш “зелений”, етичний та відповідальний підхід у своїй роботі та розвитку. Це якраз те, що компанії дізналися від громадських організацій, які були ініціаторами такого підходу через упровадження внутрішньої політики.

Тож як громадська організація може розпочати розробку внутрішньої політики?

  • Перший крок полягає у створенні інклюзивного середовища, де кожна людина, яка входить до складу організації, може сказати своє слово. Якщо внутрішня політика виходить «зверху», то у співробітників та волонтерів не буде мотивації дотримуватись цієї політики. Це має бути інклюзивний процес.
  • По-друге, потрібно вирішити, за якими напрямками слід створювати політику, і, чесно кажучи, на самому старті це не так  важливо - 3 напрямки, 4 або 20. Якщо цей процес розпочався  - це вже добре. Більше можна додати, скоротити або адаптувати пізніше.
  • По-третє, важливо розробити критерії, показники.  Наприклад, наскільки ми хочемо скоротити споживання паперу. Або ж гендерна репрезентативність під час організації наших ініціатив та заходів. Це допоможе визначити, чи є внутрішня політика достатньо ефективною, а також полегшить моніторинг або її адаптацію, якщо це буде необхідно.
     

І нарешті, внутрішню політику потрібно регулярно оцінювати, можливо, раз на рік, або раз на шість місяців.

Визначення, створені Радою Європи або Організацією Об'єднаних Націй, вказують на те, що внутрішня політика громадських оргнізацій повинна стосуватися: управління людськими ресурсами, кадрової політики, цифрова політика та інше. Однак ми вважаємо, що головне – це розпочати розробку внутрішньої політики, завжди є час і можливість на вдосконалення.

Переваги є

Більше включення, більша участь, краще середовище для організації та можливість слугувати прикладом для інших громадських організацій, а також державного та приватного секторів.

Як дізнатись більше про внутрішню політику?

Наш Проект розпочав цикл тренінгів зі стратегічного розвитку громадських організацій. Перша серія навчальних сесій буде саме з питань розробки стратегії та внутрішньої політики, де представники громадських організацій  будуть навчатися за інноваційною методологією, а після тренінгу ми надамо їм особистих тренерів, аби допомогати їм в адаптації. Ми не запускаємо щось абсолютно нове невідоме, цей підхід  вже був успішно імплементований в Польщі, Ірландії та Грузії. Також раджу почитати статтю «Why Process Matters in Decision-Making»  про досвід залучення представників команди до прийняття рішень, які  важливо приймати всіма  — від Кароліни Гомулії, старшого керівника програми з комунікації та стратегії в Institute for Justice and Reconciliation..

 

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.