...

Саміт для соціальних новаторів ChangemakerXchange у Греції

...

Триває прийом заявок на участь у саміті для молодих соціальних новаторів ChangemakerXchange у Греції.

Дедлайн: 18 червня 2018 року

Для: учасників, віком віком від 18 до 30 років, які є засновниками або співзасновниками власної соціально-орієнтованої організації

Дата і місце: 27 вересня – 1 жовтня 2018 року, о. Евія, Греція

ChangemakerXchange - це глобальна платформа співпраці для молодих соціальних новаторів.

Платформа об’єднує кращих соціальних новаторів з різних країн світу, які присвятили себе вирішенню соціальних проблем і володіють уміннями та мисленням необхідним для співпраці задля спільного впливу.

Дана можливість саме для тих, хто є засновником або керівником організації, що зосереджується на: поширенні цінностей різноманіття, міжкультурного взаєморозуміння, міжкультурної освіти, суспільної єдності, забезпеченні миру, міграційних та інтеграційних процесів або ж діалогу між групами (релігійними, політичними, віковими та ін.).

Вимоги до учасників

⇒ 18-30 років

⇒ Бути керівником, співкерівником, засновник або співзасновником соціально-орієнтованої організації, що наразі успішно функціонує. Заявик кандидатів, які мають лише ідею, або ж волонтери цих організацій розглядатися не будуть.

⇒ Відповідний рівень англійської мови, який дозволить брати участь у дискусіях та презентаціях протягом саміту

⇒  Володіння спеціальними навичками та знаннями  — як бути частиною спільноти молодих соціальних підприємців та бажання відігравати важливу роль у цій спільноті.

⇒ Бути вихідцем з однієї з наведених країн: Албанія, Алжир, Андорра, Австрія, Бахрейн, Білорусь, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Кіпр, Данія, Єгипет, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірак, Ірландія, Ізраїль, Італія, Йорданія, Косово, Кувейт, Латвія, Ліван, Лівія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Чорногорія, Марокко, Нідерланди, Норвегія, Оман, Палестина, Польща, Португалія, Катар, Румунія, Росія, Саудівська Аравія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Сирія, Туніс, Туреччина, Україна, Об'єднані Арабські Емірати, Об'єднане Королівство, Ємен.

Витрати

Організатори покривають витрати на проїзд в обидва боки, усі витрати на участь у конференції протягом 4 ночей та 5 днів (включаючи проживання в готелі, внутрішньоміські перевезення, харчування, вхідні квитки і т.д.). Організаційний внесок – 100 Євро. Існує обмежена кількість стипендій (якщо необхідна — про це необхідно зазначити в заявці)

Подача заявки

Дедлайн подачі заявки – 18 червня 2018 року.

Щоб подати заявку, зареєструйтеся тут.

У разі виникнення питань, зверніться до: greece@changemakerxchange.com.

Детальніше на сайті changemakerxchange.com.

Переклад з англійської мови: Каріна Хаярова

Догори

Підписатися на розсилку

Будьте у курсі подій Європейського Простору та отримуйте першими корисну і цікаву інформацію про нові практики та можливості.